Paweł Zeitz


Reżyser i producent telewizyjny, twórca ponad 100 programów, widowisk i filmów telewizyjnych.

Nominowany do nagród na festiwalach telewizyjnych Rose d’Or we Francji i BANFF w Kanadzie oraz Grand Prix VII, Festiwalu Dobrego Humoru za program „Co tu jest grane?” z udziałem Waldemara Malickiego.

Reżyser koncertów na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie.

Wśród kilkudziesięciu zrealizowanych form telewizyjnych dla TVP oraz POLSAT można wyróżnić: „Co tu jest grane„, „Kwadrat„, „Kontrowersje„, „Koncert Pamięci Czesława Niemena„, „Piosenki Zjednoczonej Europy„, „Ślubna Gorączka„, „Mecz gwiazd„, „Randka w ciemno„, „Otwórz oczy„.

W ostatnich latach realizował projekty społeczne i edukacyjne m.in.
Bielańska Telewizja Młodych – w ramach której odbył się cykl szkoleń z zakresu wykorzystania mediów społecznościowych przez młode osoby ze środowisk zagrożonych wykluczeniem, powstało kilkadziesią audycji, a projekt został nominowany do Warszawskiej Nagrody Kulturalnej
Film dokumentalny „Otwórz oczy” – w którym pokazane zostało środowisko osób z niepełnosprawnością intelektualną w trakcie pandemii. Emisja audycji odbyła się na antenie TVP-2 oraz mediach społecznościowych.
Wywiady Natalii – to cykl audycji realizowanych na żywo, gdzie prowadzącą jest Natalia Suchcicka, pierwsza osoba z zespołem Downa, która prowadzi swój własny talk-show.

Od 2018 roku pracuje również w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy w Dzielnicy Bielany gdzie zajmuje się promocją oraz tworzy zespół programowy placówki.